Hakkımızda

Köksal TUR - Boğaz Tekne Turları

Köksal TUR
Boğaz Tekne Turları

1988 yılında taka tipi bir tekne ile başladık serüvenimize. Önceleri gündüz gezileri genelde yaz aylarında Sarıyer çevresinde plajları ve kıyılarına Filburnu, Poyrazköy, Garipçe, Büyükliman bölgeleri idi. Bu gezilerde müşteriler eş dost akraba ve arkadaş çevresinden gurupları içeriyordu. Herkes evde hazırladığı kahvaltısını köftesini sucuğunu getirir çayları ve mangalı biz yapardık. Denize girilir yüzme bilmeyenler karaya çıkarılır. Akşam dönüşleri gün batımında yapılır ve boğazın eşsiz güzelliği yalıların önünden sessizce süzülürken teknemizde kalkan kadehler ile boğazın güzelliğine karşılık verilirdi. Bazende dolunay olan gecelerde mehtap gezileri düzenlerdik şimdiki adı ile gece turları. 1998’e geldiğimizde 120 kişi kapasiteli Köksal adında bir yolcu teknesi inşaa ettirerek gelişmekte olan sektördeki yerimizi pekiştirdik. 2005 yılında ise 100 kişi kapasiteli boğazın en şık gezinti teknelerinden biri olan Trivana 1 adlı sessiz seir yapabilen tekneyide hizmetinize sunduk. 2008 yılına geldiğimizde 250 kişi kapasiteli yeni bir tekne ile iyice iddalı bir durumdayız.

Son olarak Şubat 2014’de denize indirdiğimiz TOSUN PAŞA adlı İstanbul’un en yeni ve görkemli gezi tenezzüh gemisini hizmete sunmuş olmaktan mutluyuz.

Köksal Tur’un sahibi olan Göksal TOSUN 32 yıllık mesleki hayatının vermiş olduğu tecrübe ve almış olduğu eğitimler ile aynı zamanda Köksal Tur adı altında bulunan teknelerin kaptanlığınıda yapmaktadır. Bize olan güveninize ve inancınıza sonsuz teşekkür eder ve sizleri ağarlamakdan gurur duyarız.

35+
Gemi Turu
600+
Mutlu Müşteri
Belgelerimiz
  • Denizcilik müsteşarlığı İstanbul liman başkanlığı
  • Gemi sörvey kurulu deniz ve kara kontrolü
  • Deniz ticaret odası kayıtları
  • Kaptan belgeleri
  • Yerel deniz trafiği
  • Eğitim sertifikası
  • İTÜ denizcilik fakültesi
Kalite Anlayışımız

Tekne sahibi olmanin en önemli unsurlarından biri titiz ve disiplinli bir anlayış sahibi olmaktır. Tüm teknelerimiz de kalite, müşteri memnuniyeti ve disiplin önceliklidir.

Fiyat Avantajımız

Organizatör bir aracı olmadığı için alacağınız hizmet ve fiyat çok daha makul ve anlaşılır olacaktır. Bizim için memnuniyet tek taraflı değildir.

Referanslar

İstenmesi halinde sektöre veya düzenlemek istediğiniz tekne turumuza göre referanslarımız paylaşılabilir.

Sıradan değil, dilediğiniz gibi.
Köksal Tur ile Uzaktan İzlemeyin, Onlara Dokunun