Hizmetlerimiz

Müşterilerimize layık hizmet...

Teknede Mezuniyet Balosu

Günümüzde artık farklı ihtiyaçlar ve insanların değişik istekleri baş göstermeye başladığından beri, normal kutlamalar ve özellikle balo tadındaki kutlamalar yapılmamaktadır. Zaten insanların normal zamanlardan farklı geçirmek istedikleri bu mükemmel kutlamaların da, belli bir değişkenliği olması gerekmektedir. Tekne Organizasyonları son zamanlarda mükemmel bir popülerlik kazanmıştır.Okulunuzu bitirdiğiniz zamanlardaki kutlamalarınızın sorunsuz bir şekilde yapılmasıyla şirketler ön plana çıkmıştır. Teknede Mezuniyet Balosu yapmak isteyen insanların sayısı arttıkça, şirketimizin insanlara olan hizmet kalitesi de her geçen gün yükselmektedir. Dilediğiniz gibi seçimler yapabileceğiniz mükemmel ötesi hizmetler ve kaliteli zamanlar geçirmenize olanak sağlanan bu kutlamalarınızda; her koşulda ve her aktivitede mükemmel sonuçlar almanız sağlanmaktadır. Oldukça kaliteli bir ekiple çalışmalar sürdürülürken, insanların ihtiyacı olan tüm sorunlarında önüne geçilerek; isteklerinizi karşılayabilir, farklı ihtiyaçlarınızı da gerçekleştirmenize yardımcı olabiliriz.

Teknede Mezuniyet Balosu çerçevesinde öğrencilerin tamam eğlenceli ve sorunsuz vakit geçirmesi için gerekli olan her türlü detaya erişen şirketimiz, yeme içme, müzik, gösteriler, kutlamalar, kep tedarik etme gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayarak, tam bir paket halinde sizlere sunmaktadır. Böylece, dilediğiniz gibi eğleneceğiniz ve kafanız rahat kutlamalara katılabileceğinizi söyleyebiliriz. Boğazda Mezuniyet Balosu, okulun verdiği stres ve zamanla birlikte yapılacak en iyi seçim olacaktır. Çünkü her yılda kazandığınız stresleri tek seferde atabileceğiniz ve birbirinden mükemmel anlara ulaşacağınız bir kutlamayla birlikte, hiç olmadığı kadar kaliteli zaman geçirebilir ve eğlencenizi göklere çıkartabilirsiniz. Boğaz keyfini doyasıya yaşarak, deniz üstündeki deneyiminizle birlikte boğaza karşı Teknede Mezuniyet Balosu sayesinde, hiç yaşayamayacağınız sorunsuz hisler ve mükemmel kutlamalara şahit olabilirsiniz.

Teknede Mezuniyet İçin En Uygun Fiyatlar..

En uygun fiyat avantajı ve en yüksek hizmet kalitesini beraberinde sunan şirketimiz, sizler için daima en iyi Teknede Mezuniyet Balosu deneyimini sunmak için çabalamaktadır. Ekstra istekleriniz ve kaliteli zamanlar geçirmeniz için gerekli olan tüm detayları içeren yapısıyla istediğiniz gibi bir Teknede Mezuniyet Balosu için, bizleri tercih edebilir ve kusursuz hizmetleri en uygun fiyata satın alabilirsiniz. Hemen denemek ve en detayları bilgileri almak içini iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. En eğlenceli, en dolu ve en kaliteli boğaz turları ve gezileri içinde, bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Tekne Kiralama

Etrafındaki güzellikler ve etkileyici her bir detayı kaçırmadan seyrederken, günün anlam ve önemini de ön plana çıkartacak olan süslemelere sahip olacak. Tekne Kiralama işlemi sayesinde, amacınızı en iyi şekilde ve başarı oranını yüksek tutarak gerçekleştirebilirsiniz. Amacınız her ne olursa olsun, farklı bir ortam ve profesyonel yardım aldıktan sonra problem yaşamadan geçireceğiniz muazzam dakikalar boyunca, kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Teknede İş Yemeği vermek istediğiniz zamanlarda bir telefon etmeniz yeterli olacaktır. Büyük toplantılar yapabileceğiniz alanlar, yemeklerin lezzetinin yanında mükemmel bir manzaraya sahip olan boğazda daha etkili ve daha güzel sonuçlar doğurabilir. Kendinizi iyi hissettiğiniz gibi, beraberinizde misafir ettiğiniz kişilerinde daha ilk etapta farklı bir mekan ve özen gösterilmiş bir hazırlığın ardından, konuya uygun biçimde düzenlenmiş dekorasyonla daha çabuk moda girebileceğiniz gibi, sonucunda daha kaliteli zamanlar geçirebilirsiz.

İhtiyaç duyacağınız zaman hizmetinizde olan Tekne Kiralama sayesinde, sevgilinize veya nişanlınıza harika bir sürpriz yaparak, boğaza karşı evlilik teklifi edebilirsiniz. Emin olabilirsiniz ki, sıradan bir evlilik teklifinden 10 kat daha tesirli ve etkili sonuçlar alacağınızdan emin olmalısınız. Ayrıca karşınızdakine de ne kadar önem verdiğinizin bir işareti olacaktır. Bu kadar zahmete girdiğiniz düşünecek olan muhatabınızın, kabul etmek için fazla vakti olmayacaktır. Mutlu bir birliktelik ve evlilik içinde harika ötesi bir girişimde bulunmuş olacaksınız.

Sahibinden Tekne Kiralayın.. İnsanların her koşulda eğlenmeye ve biraz kafa dağıtıp, güzel anlar yaşamaya ihtiyacı olacaktır. Her türlü organizasyonunuzda ve kutlamalarınızda da Tekne Kiralama işlemi yapabileceğiniz sakın unutmayın. Koksaltur, sizlere en kaliteli hizmeti sunmak adına yaptığı çalışmalarla birlikte, olağanüstü bir memnuniyet sağlamaktadır. İşini severek yapan bir ekiple çalışmamızın faydasını ve etkisini direkt olarak hissedeceksiniz. İlk etapta mutluluk ve memnuniyeti sağlamamızın büyük ölçüde size faydası olacajtır. En uygun fiyat avantajları ve çeşitliliğe de şirketimizin ayrıcalıklarıyla ulaşmanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Güzel bir hafta sonu gezisi, harika bir parti veya toplantı için ilk tercihiniz olacak şirketimizin size özel fiyatlarından ve aldığınız hizmetin içerisindeki sürprizleri de kaçırmamak için hemen bizi arayıp, daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

TEKNEDE TÜRK GECESİ

Her akşam düzenlediğimiz teknede türk gecesi programlı yemekli boğaz turu organizasyonunu boğazın en şık teknelerinden olan tosunpaşa isimli teknemiz ile yapmaktayız.

Kültürümüzü en iyi şekilde yaşamak istediğiniz anlardan. Bir yandan iyi hissederken, diğer yandan kaybolmak üzere olan değerlere ulaşmak istemez misiniz? Mükemmel türk mutfağı yemeklerimizi tadarken doyasıyla eğlenebilirsiniz. Birbirinden farklı olanaklar, en lezzetli yiyecekler, soğuk ve sıcak içecekler ve mükemmel müzikle birlikte, bir gününüzü boğazda unutulmaz biçimde yaşamak istemezmisiniz? Her zaman en iyi imkanların sunulacağı ve her detayın defalarca düşünülerek ince elenip, sık dokunarak ortaya çıktığı bir organizasyon yapıyoruz. Denizin serinliği ve boğazın güzelliğinde ortak olacağınız değerleri elde etmek için bekliyor olacağız. Firmamızın her zaman düzenli olarak gerçekleştirdiği, yerli ve yabancı turistler başta olmak üzere, isteyen herkesin katılabileceği teknede türk gecesi programı sunuyoruz. Unutulmaz anlara hızlıca ulaşabilmeniz için sizleri de bekliyoruz.

Her akşam teknede türk gecesi ve yemekli boğaz turları Fırsatını bulduğunuz her an eğlenmeyi ve hafta sonları en güzel şekilde dinlenmeyi seviyorsanız, sizler için bu unutulmaz akşamı yaşama fırsatı iyi bir deşarj aktivitesi olacaktır. Teknede Türk Gecesi ile içinizi ısıtacak mükemmel müzik şöleni ve en lezzetli yemeklerle harmanlanacaktır. Sevdiklerinizle veya misafirlerinizle unutulmaz bir an yaşayabilirsiniz. Muhteşem dans gösterileriyle sınırsız eğlenebilirsiniz. Birbirinden farklı zamanlarda elde edeceğiniz en güzel değerleri yaşayabilirsiniz. Daha farklı olanaklara hızlıca ulaşabilmek için ihtiyaçlarınızı elde etmeniz söz konusu olacağı gibi, tüm bunları da en uygun fiyata elde etmek önemli bir değer sunacaktır.

Yaşamak istediğiniz farklı zamanları ve sıradanlığın dışına çıkarak değerlerimizi en eğlenceli ve güzel biçimde anlamak isterseniz, Türk Gecesi tam olarak sizler için biçilmiş kaftan olacaktır. Misafirleriniz ve sevdikleriniz ile ülkemizin mükemmel değerlerini canlı görebilirsiniz. Normal zamanda tadamayacağınız en güzel yiyecekleri ve içecekleri elde etmek için en uygun fiyat avantajını da sizlere sunuyoruz. Problem yaşamadan eğlence garantili organizasyonumuzdan mutlu ayrılacağınızdan eminiz. Mükemmel olanaklar ve her zaman tekrarlanan mutluluk dolu anlar için sizlerde geç kalmadan yerinizi ayırtın.

Rezervasyon: 0555 695 33 09

Deniz Transferleri

Deniz transferleri, İstanbul’un en yoğun olduğu saatlerde Anadolu-Avrupa, Avrupa-Anadolu geçişleri için kullanılan teknelere verilen isimdir. Günün belli saatlerinde İstanbul trafiği çok yoğun olur ve bu saatlerde sizlerin karşı yakaya daha kolay ulaşmanızı sağlamak için deniz transferleri düzenliyoruz. Böylece 15 Temmuz ve Fatih Sultan Selim köprülerinde yoğun trafiğe takılmadan gideceğiniz yere bir an önce varmış oluyorsunuz.

Gideceğiniz yere hızlı bir şekilde ulaştığınız gibi aynı zamanda deniz havası da almış oluyorsunuz. İki köprü arasında giden otobüsler köprüye gelmeden sizi indirir ve biz dizi karşılarız. Dilerseniz balık ekmek ve atıştırmalıklarımız ile yolculuk esnasında yemek ihtiyacınızı da karşılaşabilirsiniz.

Teknelerimiz Oldukça Konforlu

Teknelerimiz çeşitli büyüklükte ve özelliklerdendir. Her biri ayrı kaliteli olup 1 kişiden 600 kişiye kadar deniz transferi hizmeti vermektedir. Dileğinize göre ihtiyaç anında kişi sayısına göre teknelerde değişiklik olabilir. Deniz transferi için kullandığımız teknelerde can güvenliğiniz için gereken tüm teşkilat hazır haldedir. Can simitleri ve can kurtaranlarımız sayesinde teknelerimizde tamamen güvendesiniz.

Teknelerimizin her yıl bakımı yapılmaktadır ve bu da sizin can sağlığınıza ne kadar önem verdiğimizi gösterir. Ayrıca teknemizden deniz transferi için hizmet alan tüm müşterilerimiz sigortalıdır. Sizlerin konforu için teknelerimizde bay ve bayan tuvaletleri bulunmaktadır ve tuvaletlerimiz hijyen kurallarına son derece uyumludur.

Her An Sizinleyiz

Günün her saatinde deniz transferi hizmeti alabilirsiniz. İstanbul boğazının iki tarafında da bulunan restoranlarında ziyaret edebilirsiniz. Deniz transferi için kullanılan teknelerimizde şehir turu yapılabildiği gibi şehir dışı turları da yapılmaktadır. Ancak şehir dışı yolculuk yapmak için özel izinler almak gerekiyor.

Deniz transferlerimiz sayesinde acele bir işiniz olduğunda bir an önce halledebilirsiniz. Sıkıcı ve yakıcı bir otobüs yolculuğundan sonra açıl deniz havası size çok iyi gelecektir. Sizler de Köksal Tur firması olarak düzenlenmiş olduğumuz deniz transferi hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız web sitemizi ziyaret edebilir, irtibat numaramızdan arayabilir ya da firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sizlerde firmamızı tercih ederek kısa da olsa deniz havası alabilir ve pek çok hızlı bir şekilde gideceğiniz yere bırakırlar. Daha detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.

Boğazda İftar

Köksal Tur’a ait geniş ve şık yüzer restoranlarımız toplu iftar yemekleriniz için farklı bir mekan olarak hizmetinizdedir. İster zengin iftar mönümüzü tercih edin, dilerseniz kendi mönünüzü oluşturun. Farklı ambiansı ve deneyimli personeliyle yüzer restoranımızda unutulmaz bir boğazda iftar yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. Üstelik dilerseniz canlı ney dinletisi ya da ilahi grubu eşliğinde.

Ramazan ayında saatlerce oruçlu olduktan sonra sinir ve stresiniz artabilir, aynı zamanda problemli bir işte de çalışıyor olabilirsiniz. Bu gibi olumsuzlukları düşündüğünüz zaman, Ramazan ayında bir defa dahi olsa dışarıda iftar yapmayı hak ediyorsunuz demektir. Teknede İftar her zaman ulaşabileceğiniz, onlarca çeşit iftariyelik ve yemekle birlikte unutulmaz bir akşam geçirebilmenizi sağlayacak hizmetleri sizlere sunacaktır. Serin ve mükemmel deniz havasını soluyarak iftar etmenin verdiği en güzel hislere erişebilmek, daha farklı olanaklara daha hızlı biçimde erişebilmek istediğiniz anlarda, mükemmel deneyimlerinizi elde etmenin de tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Birbirinden farklı yemeklerin, en kaliteli servislerin ve personellerin de sizlere sunacağı hizmetleri elde etmek istediğiniz anlarda, problemsiz olarak hislerinize tercüman olacak müzikleri de dinleyebilirsiniz. Ailenizle birlikte yapacağınız güzel bir iftar sonrasında çayınızı yudumlarken, denizin serinliğinin vücudunuzu sarmasını da bekleyebilirsiniz. Mükemmel hisler ve her zaman en kaliteli zamanları geçirebilmek isterseniz, sadece arayarak rezervasyon yapmanız yeterli olacaktır.

Boğazda iftar programı

İstediğiniz kadar büyük bir masa etrafında ailenizle beraber güzel bir akşam geçirmek ve iftar yemeğinizi afiyetle yemek en önemli Ramazan aktivitelerinizden birisi olacak ve mutlu bir akşamı noktalayabileceksiniz. Dilediğiniz gibi fırsatların sürekli sizlere sunulması, her zaman Teknede İftar yapmanın avantajlarını da yaşamanız sayesinde, unutulmaz anlara hızlıca ulaşabilirsiniz. Akşamın tadını sürebilmek, günün veya haftanın tüm yorgunluğunu unutmak istediğinizde de sizlere sunulacak avantajlardan haberdar olabilirsiniz. Farklı yemek seçeneklerinizi ve özel menü isteklerinize cevap bulabileceğiniz hizmetlerin tamamıyla karşılaşabileceğiniz bu olanakla beraber, sizlerde en güzel fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Ramazan ayının en güzel zamanlarını birlikte geçirmenizin güzellikler sunacağı ailenizle beraber, elde ettiğiniz en iyi değerleri de tekrardan yaşamak ve kaybedilen birlik bağlarının sağlamlaşmasını da böyle bir organizasyonla sağlayabilirsiniz. Teknede İftar her zaman ulaşabileceğiniz ve rezervasyon yaptırarak geniş bir iftar yemeği vermenize de olanak sunması sayesinde, sizlere özel tekne tedarik edilmesiyle de unutulmaz bir ana sahne olabilir. Fırsatını bulduğunuz her an ulaşabileceğiniz, Ramazan boyunca hizmetleri sizlere sunmamızla da defalarca güzellikleri tadabileceğiniz imkanlar sayesinde, en kaliteli hizmetler ve olanaklar sizlerin olacaktır.

Karışık katılımlı teknede iftar programı

Münferit katılımlı teknede iftar organizasyonları için rezervasyon 05556953309

Köksal Tur ile Boğaz’da Teknede Düğün

Teknede düğün, Hepimizin tüm yaşamının sonuna kadar unutamayacağı belki de en önemli andır “O AN”. Günlük hayatımızda binlerce defa kullandığımız sıradan bir kelimenin sadece o an için inanılmaz bir anlam boyutuna girdiğini, siz ve aileniz kadar koksaltur ailesi olarak bizlerde hissediyor ve aynı duygularla sizin için beyaz geceler hazırlıyoruz.

20 kişiden 650 kişiye kadar düzenleyeceğiniz düğün organizasyonlarınız için özenle hazırlanmış lüks teknelerimizde ister yemekli, ister kokteyl ortamında, özel orkestra eşliğinde en önemli gecenizi unutulmaz bir anıya dönüştürüyoruz.

Koksal Boğaz turları “O Gece” için, Davetinize en uygun tekne alternatifini belirler. Yemek yada kokteyl menü tercihlerinizi oluşturur. Teknemizin masa düzeni, süslemeler gibi geceye en uygun ortamını hazırlar. Gecenin başından sonuna kadar uzman ekibiyle her şeyi kontrol eder. Tüm organizasyon için tek sorumlu olur ve size sadece Kıtaların şahitliğinde “EVET” demek kalır…

Kaç kişi olursanız olun, Köksal TUR bünyesinde barındırdığı geniş yelpazeye sahip alternatifleri ile beklentilerinize cevap verecektir. Birlikte karar verebileceğimiz zengin menü çeşitleri ve içeceklerle, oluşturmak istediğiniz ortama en uygun aksesuar ve süsleme tercihleriyle detaylarda gizli güzellikleri ana temada oluşturabilmek farklılığını birlikte yaşayalım. Yalıların alkışları eşliğinde Teknede düğün ve teknede nişan, Köksal TUR ise özel gün için size gerekenleri…

Teknede Düğün

Dünya evine girmek için seçtiğiniz günün güzel olmasına ve havanın açık olmasına dikkat edin. Zira Teknede Düğün keyfini tam anlamıyla yaşayamayabilirsiniz. En güzel anılarınızı, mükemmel ötesi tasarımları ve en iyi hizmeti alabileceğiniz Teknede Düğün şöleni için gerekli olan tüm hazırlıkları biz yaparken; siz sadece günü belirleyin yeter. Hayatınızı sevdiğiniz insanla birleştirirken yaşayacağınız en güzel gün içerisinde mükemmel zamanlar geçirmeyi de katıyorsanız, kesinlikle doğru yerdesiniz. Boğaz manzaralı ve boğazda gezintinin yanı sıra, düğün töreninizi de balo havasına çevirmek için yalnızca bizlere ulaşabilirsiniz.

Hayatınızın en güzel anını geçirmek, sevenlerin bir arada olacağı ve tüm sevdiklerinizin de sizlerle birlikte olacağı bu mükemmel zamanlarda teknede geçirmek için hemen bizlere ulaşabilirsiniz. Sizler içinde seçtiğimiz tüm içeriklere göz atıp, beğenmediğiniz veya eklemek istediğiniz kısımları da bildirerek tamamen kusursuz bir tören yapabileceğiniz; kaç kişilik isterseniz isteyin, sizlere sunulacak hizmette kesinlikle hata olmayacaktır.

Teknede Nişan

En az düğün kadar önemlidir. Çünkü düğünden önceki son aşamaları gerçekleştireceğiniz ve zamanınızı mükemmel geçirmeniz gereken nişan törenlerinde de sorunlardan uzak olup, profesyonel bir ekip istiyor olabilirsiniz. Tam anlamıyla deneyimli ve bu konuda artık kendini aşmış insanlardan oluşan sorunsuz bir ekiple birlikte çalışmalara başlayacağımız bir kutlamada, mükemmel bir başlangıç yapıyoruz. İster yemekli ister kokteyl istersenizde sadece tekne kiralama ile teknede düğün yapabilirsiniz. İsteğe göre müzik tarzları, boğazda gezi ve kutlamanın içerisinde istediğiniz her şeyi bir arada bulacağınız düğün töreni sayesinde, hayatınıza en güzel günü yerleştirebilirsiniz.

Dilediğiniz gibi eğleneceğiniz, farklı tasarımlar ve her türlü hizmeti kapsayan tam bir paketle birlikte zamanınızı mükemmel geçireceğiniz Teknede Düğün için, ulaşabileceğiniz şirketimiz aynı zamanda sizlere mükemmel bir karşılama töreni de hazırlayacaktır.

İstanbul boğazının güzelliğiyle birlikte Teknede Düğün yapabileceğinizi bilmeniz bile evlenmeniz için büyük bir sebeptir. Teknede Düğün Fiyatları için de bizleri arayarak, sizlere sunulacak olan en uygun fiyatlı tasarıma erişebilirsiniz. Mükemmel fiyatlandırma ve harika bir hizmetle bütünleşecek olan sorunsuz hizmetler bütününün bir parçası olmak için geç kalmayın. Hemen arayıp, en detaylı bilgiye de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Teknede düğün ve teknede nişan organizasyonlarinizda Köksal TUR ile unutulmaz bir gün geçirmeniz dileğiyle…

Teknede Parti Zamanı

Okulunuzdan mezun olma başarısını gösteren gençler! Bu başarıyı doyasıya eğlenerek kutlamak için, boğazın serin sularına Köksaltur tekne organizasyonu ’ile açılın. Teknede parti organizasyonunuza Ay ışığı, yıldızlar, ve yakamozlar eşlik etsin…

İşte tam burası aradığınız yer 10 kişiden 500 kişiye kadar lüks teknelerimiz de yemekli yemeksiz kokteyl seklinde alkollü yada alkolsüz menülerimizle davet teknelerimiz de hizmet vermekteyiz.

Kaç kişi olursanız olun, Köksaltur Boğaz turları bünyesinde barındırdığı geniş yelpazeye sahip alternatifleri ile beklentilerinize cevap verecektir. Birlikte karar verebileceğimiz zengin menü çeşitleri ve içeceklerle, oluşturmak istediğiniz ortama en uygun aksesuar ve süsleme tercihleriyle detaylarda gizli güzellikleri ana temada oluşturabilmek farklılığını birlikte yaşayalım.

Tekne Parti Turları

Doğum günü, beklediğiniz bir haberin sevinç kutlaması yada dostlarınıza yaşatmak istediğiniz özel saatler. Sıradan yerlerde parti vermekten sıkıldıysanız, Boğaziçi’ nin inanılmaz atmosferi tam aradığınız ortam. Kaç kişi olursanız olun, Koksal Tekneleri bünyesinde barındırdığı geniş yelpazeye sahip alternatifleri ile beklentilerinize cevap verecektir.

Boğazda Parti

Birlikte karar verebileceğimiz zengin menü çeşitleri ve içeceklerle, oluşturmak istediğiniz ortama en uygun aksesuar ve süsleme tercihleriyle detaylarda gizli güzellikleri ana temada oluşturabilmek farklılığını birlikte yaşayalım. Yalıların alkışları eşliğinde siz partinizi verin, Koksal Tekneleri bu özel gün için size gerekenleri…

Teknede Mezuniyet

Bütün yıl boyunca zorlu bir maraton geçiren öğrencilerimiz; Yıl sonu partisini teknelerde vererek farklı bir ortam ve açık havanın rahatlığı ile eğlenmek istemez misiniz? Birbirinden özel teknelerimiz ile her bütçeye uygun tekne veya yatlarımız ile size özel mezuniyet partileri düzenliyoruz. İsterseniz sadece tekneyi kiralayın doyasıya eğlenin, isterseniz yemekli bir organizasyon ile hem mezuniyet yemeği ve eğlencesini bir arada yapın.

Amatör Balık Avcılığı

Gezinti teknelerimiz ile İstanbul boğazında sabah saatlerinden başlayarak denize açılıp aileniz dostlarınız yada iş arkadaşlarınız ile amatör balık avcılığı ile unutulmaz bir gün yaşayabilme imkanı sunuyoruz.

Bu organizasyonda daha önce karar verilen her iki yakadan seçilen noktalardan, saat 9:00 da müşteriler alınarak denize açıldıktan sonra avlanma bölgelerine gidilene kadar teknede hazırlanan kahvaltı tabakları ve çaylar sizlere sunulur. Tekne avlanılacak yere geldiğinde balık av malzemeleri çapariler ve otalar rasgele denize salınır. Bu gezilerde sadece tekneyide kiralayabilirsiniz. Yiyecek ve içeceklerinizi kendiniz getirebilirsiniz. Servisinizi biz yaparak çaylarınızı hazırlıyor olabiliriz. İsterseniz ızgaranızı yakıp balık veya diğer et ürünlerini pişirmek üzere hazır bekletebiliriz.

Gündüz balık avı ve gezi turları 09:00 ile 16:00 arası yapılmaktadır.

İstanbul boğazının karadeniz çıkışına yakın yerlerde tekne demirledikten sonra ışık yakarak ve yakılan ışığın altında toplanan Lüfer, Çinekop, Istavrit, Izmarit, Iskorpit sessiz bir ortamda hırsızlı zoka ile yemli olarak tutulur. Bu turları kapalı guruplara yani iş ve arkadaş çevresinden birbirini tanıyan gruplar ile saat 24:00 ile 08:30 saatleri arasında yapmaktayız.

Turlarda yiyecek ve içeceklerin sizler tarafından getirilmesi tavsiye edilir. Teknemizde her nevi servis malzemesi bulunmaktadır. Çay kahve servisi sabaha kadar sürer. Gün açımı ile sabah kahvaltısı yapıldıkdan sonra demir alınarak turu sonlandırma için haraket edilir. Turların haraket yerleri av sahalarına yakın yerler olmalıdır. Ayrıca avlanma esnasında bilmeyenler için balıkçı kökenli kaptanımızdan her türlü teknik yardım ve desteği alacaksınız. Bu bizim için zevktir.

Gece Balık Avcılığı

AKŞAM 20:00′da denize açılıyoruz avlanma şekli hırsızlı zoka ile çinakop sarıkanat ve lüfer avcılığı el takımı ile bu avlanma şeklinde kamış kullanılmaz. Gece yaktığımız lambalarımızın, ( tas şeklinde denize sarkıtılmış durumda) lambaların altına gelen balıkları zoka ile avlamak. yem olarak istavrit, hamsi, zargana, kullanıyoruz. Yine kopan zoka ve takımınız teknik yardım ile yenileniyor sabah gün acıncaya kadar av devam ediyor. Yiyecek ve içeceklerinizi getirebilir teknelerimiz de çay mangal ve yatmak için yer mevcuttur.

Teknemizde uzman balıkcı elemanlarımız teknik yardımda bulunarak işinizi kolaylaştırıyor

Yüzme ve Dalış Turları

Yüzme turları ve dalış turlarında, belirlenen hareket noktasından 09:00 itibaren kısa bir boğaz turu yapılarak Asya tarafı kıyı şeridini takiben Anadolu Kavağı geçilerek Boğazın Karadeniz çıkışı yakınındaki bölgeye varış. Tekne motorlarının stop edilmesiyle birlikte Poyraz köy açıklarında 4- 5 saatlik güneşlenme ve yüzme molası.

Teknemiz Akşam 16.00 saatlerinde Yüzme koyundan demir alarak dönüşüne başlar ve hareket noktamızda tur sonlandırır.Bu seyir teknenin ve müşterilerin müsaitliğine göre değişkenlik gösterebilir. Süre uzatılabilir, kısaltılabilir ve indirme yeri müsait herhangi biyer olabilir. Yüzme turlarımızda kaliteli mutfağımızın özel menülerinden birini seçerek brunch veya öğle yemeği hizmetinden yararlanabilirsiniz. Yada tüm ihtiyaçlarınızı kendiniz temin ederek sadece tekneyi kiralayabilirsiniz.

Sıradan tatil anlayışından sıkılanlar; Maviliklerin derinliklerinde tatilinize farklı bir pencere açın… Bunun için yapmanız gereken Köksal Boğaz Turlarindan dilediğiniz zaman ve size uygun dalış paket turlarımızdan birini tercih etmenizdir. Daha önce dalış hakkında deneyiminiz olmasa da; Dalış turlarımız için özel olarak hazırlanan teknelerimizde, deneyimli ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Dalış turlarında siz değerli misafirlerimize 2 Yıldızlı Dalış Eğitmeni ; Tamer AKYEL eşlik edecektir.

DALIŞ TURLARI

Dünyanın bilenler için belki de en zevkli ve vücuda en iyi gelen sporlarından birisi yüzmedir. Suyun verdiği dinlendirici ve cildinize iyi gelecek yapısını boğazın serin sularında yaşamak bir başkadır. İstediğiniz zamanlarda katılabileceğiniz Yüzme Turları mükemmel keyifli aktivitelere erişebilmeniz konusunda da sizin yanınızda olacaktır. Birbirinden farklı zamanlarda erişebileceğiniz ve önceden rezervasyon yaptırmanız konusunda destek almanız gerekmektedir. En uygun fiyata ihtiyacınız olan her şeyin karşılanmasıyla da mükemmel bir hal alacaktır. İhtiyacınız olan yeme, içme ve eğlencelerin tamamına erişebilmek, aynı zamanda teknenin demir aldığı yerlerde en iyi şekilde yüzebilmek verilen hizmetlerden bazılarıdır. Aynı zamanda profesyonel can kurtaranların sürekli aktif olarak yüzmek istediğiniz alanda sizleri kontrol etmesiyle de, maksimum güvenliğin sağlanacağını da bilmeniz gerekecektir. Hem güvenilir, hem kaliteli hem de mükemmel içeriklere sahip olabileceğiniz bir yüzme turundan beklediğiniz her şeyi en iyi şekilde firmamızla elde edebilirsiniz.

Daima güvenliğin üst seviyede ve belli bir planla ilerlemenizin sağlanacağı mükemmel turlara ulaşabilmenizi sağlayan firmamız, en popüler olan hizmetlerin başında gelen Yüzme Turları sayesinde en iyi fırsatları elde etmenizi de kolaylaştırmaktadır. İhtiyacınız olan rahatlama ve deşarj olma deneyimlerinizi mükemmel hale getirebilmek istediğiniz her an, sizlerde bir yer seçerek mükemmel fırsatları değerlendirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla gönlünüzce eğlenebilir, sıcak ve bunaltıcı zamanları boğazın serin sularında geçirebilirsiniz.

Yüzme tutkusu olanlar için..

Keyif dolu ve her zaman ne yapılacağını çok iyi bilmenizle alakalı olan bir deneyim sayesinde, Yüzme Turu tercihlerinizde ilk sırayı alacaktır. Her zaman gezinti amacıyla kullanabileceğiniz, hem de akşama kadar sürecek yüzme deneyiminizi artırabilmeniz içni bir fırsat. Yemeklerinizi ve içeceklerinizi mükemmel şekilde tüketebilirsiniz, Hem de yüzmek istediğiniz her an denize bir adımda atlayabilirsiniz. Unutamayacağınız güzellikte, mükemmel müzik ve DJ performansları eşliğinde kaliteye ulaşabilmek ve mutlu olabilmek istediğiniz her an, sizlerde deneyimlerinizi en iyi halinde yaşayabilirsiniz. Doğru zamanlarda seçim yapmanız ve katılmanız sonucunda asla pişman olmayacağınızı ve en uygun fiyatlara hizmetlere ulaşabileceğinizi bilmeniz yeterli olacaktır.

Daha detaylı bilgi için lütfen arayın…

Gece Boğaz Turu

Tekne eşliğinde denizin ortasında güneşin batışını izlemek ister misiniz? İsterseniz eğer firmamızda gece turları mevcut. Boğaz turumuz hava kararmadan bir saat önce başlar ve size muhteşem bir gece sunar. Gece boğaz turumuz yemeklidir, enfes yemek menülerimiz ve meşrubatlarımız ile gecenin tadını çıkarabilirsiniz.

İstanbul boğazı görülmeye değer muhteşem bir manzaradır. Sabahı ayrı, akşamı ayrı güzel olan İstanbul boğazı, gece boğaz turumuz ile daha bir keyifli oluyor. Hafif içki menülerimiz ile boğaz turunu daha keyifli hâle getiriyoruz.

Sizler de hayatınızda unutulmaz bir gün geçirmek istiyorsanız firmamıza tur talebinde bulunabilirsiniz. Gece boğaz turu talebinde bulunmak için bizlere mail atabilir, irtibat numaramızdan bizi arayabilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Gece Tur Programı

Köksal Tur firması olarak düzenlediğimiz gece turları haftanın her günü istediğiniz saatler arasında 1 kişiden 500 kişiye kadar rezervasyon yaptırabilirsiniz. Tura katılmak için Sarıyer, Kireçburnu, Tarabya, Bebek, Kabataş, Arnavutköy, Beylerbeyi, Kuleli ve Beykoz ilçelerinde bulunan iskelelerinden binebilirsiniz.

Gece boğaz turumuz bindiğiniz iskelede başlar, Anadolu ve Avrupa yakalarının sahil boylarında devam eder ve bindiğiniz iskelede son bulur. İsteğinize göre farklı iskelelere de indirilebilirsiniz. İsterseniz 2 saat, isterseniz 5 saat boyunca gece boğaz turunun tadını çıkarabilirsiniz.

Sevdiklerinizle Keyif Sürün

İstanbul, gündüz de çok güzeldir fakat geceleri insana daha başka bir huzur verir. Bu huzuru tekne eşliğinde denizin mis gibi kokusunu içinize çekerek yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber birbirinden lezzetli yemeklerimiz ve içeceklerimiz ile akşamın tadını çıkarabilirsiniz. Unutamayacağınız bir akşamı yaşamak için firmamızdan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Yemek menülerini dilerseniz kendiniz seçebilirsiniz. Rezervasyon yaptırırken dilediğiniz yemeği sipariş verebilirsiniz. Firmamızın sağladığı gece turu hizmetinde partiler de düzenleyebilirsiniz. Denizin verdiği huzurda doğum günü partisi, evlilik yıldönümü partisi ve daha birçok partiler düzenleyebilirsiniz.

Kalabalık Gece Turları

Eğer farklı kişilerle farklı bir ortamda bir gece geçirmek istiyorsanız arkadaşlarınızla tekne kiralamak yerine karışık gruplardan oluşan topluluğa da katılabilirsiniz. Bu topluluğun oluşturduğu tekne turumuzda çeşitli Türk yöresel oyunları ve dans gösterileri ile beraber muhteşem bir program akışına katılabilirsiniz.

Köksal Tur ile Boğaz’da Gündüz Turları

Gündüz turları, sabah 09:00 ile akşam 17:00 saatleri arasındadır. Ayrıca 4 saatlik uzun boğaz turlarında sabah açık büfe veya set menü olarak kahvaltı veya öglen yemekli soft içecekli bazende branch şeklinde olabiliyor.

Gündüz iki saatlik kısa turlar bu turlarda isteğe bağlı olarak yemek yada soft ikramlı servisler yapabiliyoruz

Yukarıda belirtilen saatler içinde tekne tamamen gurubunuza tahsis edilerek tekneye başka misafir alınmaz.

Gündüz Boğaz Turu

İstanbul, içinden deniz geçen tek şehirdir. Deniz öyle büyüktür ki, huzur vermediği tek bir kişi yoktur. İstanbul’un büyüleyici güzelliğini denizden izlemediyseniz firmamızın düzenlediği gündüz boğaz turuna katılabilirsiniz. Böylece İstanbul’u güneşin parlaklığında ışıl ışıl görebilirsiniz.

Köksal Tur firması olarak düzenlemiş olduğumuz gündüz boğaz turu Eminönü iskelesinden kalkmaktadır. Tura katılan pek çok gezginci fotoğraf makinasını da yanında getirerek bu benzersiz güzelliği kalıcı hale getirmekte. Çekilen fotoğraflarda Galata Kulesi muhteşem görüntüsüyle yer almakta.

Keyifle Çayınızı Yudumlayın

Teknelerimizde yer alan açık ve kapalı salonlarda keyifle çayınızı yudumlayabilirsiniz. Yaz aylarında daha çok açık salonlar tercih edilirken kış aylarında kapalı salonların camından denizin huzur veren manzarası seyredilir.

Tekne kafeteryasında bulunan her şeyden alıp yolculuk esnasında yemeğin tadını çıkarabilirsiniz. Uçan martıların sesi, denizin dalgası, bitmeyen derinlik ve mavi sizlere keyifli bir yolculuk yapmanız için yeter de artar.

Kız Kulesine Merhaba Demeye Hazır Mısınız?

Gündüz boğaz turu dönüşünde Kız kulesini, Rumeli Hisarını, Anadolu Hisarını görmek keyfinizi daha da arttıracak. Tüm bu tarihi mekânlar gece ayrı güzel, gündüz ayrı güzel görüntüye sahip. Tur esnasında göreceğiniz tüm manzaralar sizlere adeta kartpostalları anımsatacak. Bu dünyadan ayrılmayı hiç istemeyecek, keşke bu yolculuk hiç bitmesin diye aklınızdan geçireceksiniz.

Sizler de sevdiklerinizle birlikte boğazın tadını çıkarmak istiyorsanız firmamıza boğaz turu talebinde bulunarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Rezervasyon yapmak için firmamızın internet sitesini kullanabilir, irtibat numaramızdan bizleri arayabilir ya da firmamıza gelebilirsiniz.

Özel Rezervasyon da Yapabilirsiniz

Gündüz turları için tasarlanan teknelerimizde istediğiniz kişilerle vakit geçirmek istiyorsanız özel rezervasyon yaptırabilirsiniz. 2 kişiden 500 kişiye kadar rezervasyon yaptırma şansınız bulunmaktadır. Ayrıca istediğiniz saatler ve günlerde istediğiniz yemek menüsünü kendiniz seçebilirsiniz.

Firmamızı gündüz boğaz turu için aradığınızda kaç kişi olacağınızı, yemek menüsü olarak ne istediğinizi, hangi saat ve günde rezerve yaptırmak istediğinizi ve kaç saatlik bir tur talep ettiğinizi bizlere bildirmeniz gerekir. Bizler de size daha iyi hizmet verebilmek için teknelerimizi tam saatinde hazır ederek sizlere unutamayacağınız bir akşam yaşatmaya hazırlık yapıyoruz. Bizi tercih etmenizden memnuniyet duyarız.

Tekne Tur Düzeni

Misafirlerimiz daha önce belirlenen ; Kabataş, Beşiktaş, Arnavutköy,rumeli hisarı, istinye,tarabya, Sarıyer – Anadolu yakasından ise üsküdar, Beylerbeyi kuleli askeri lisesi önünden , Beykoz ve Anadolu Hisarından alınarak tura başlanır. Belirlenmiş olan noktadan hareket edilerek boğaz trafik akışı istikametinde Ortaköy’den Anadolu yakasına geçilerek kıyıya yakın yani sancak seyri yapılarak Beylerbeyi, Çengelköy, Kandilli, Anadolu Hisarı, Kanlıca, Çubuklu, Paşabahçe derken Beykoz koyuna gelinir burada yemek vede eğlence aktiviteleri yapılarak geceye devam edilir. Geri dönüş için harekete başlandığında ise teknemiz Beykoz koyundan Rumeli sahilindeki Yeniköy’e geçer. İstinye, Emirgan, Rumeli Hisarı ve sonrasında Bebek koyuna gelinir burada inmek isteyen siz misafirlerimiz indirilir. Kalan misafirlerimiz ise ilk kalkış noktasına bırakılarak tur sonlandırılır.

Tekne Kiralama

Tur güzergahı yukarıda belirtildiği gibidir. Bu turlarda misafirlerimiz sadece tekneyi kiralayıp, yiyecek ve içeceklerini kendileri getirebilirler. Teknemizde tüm servis malzemeleri ve müzik sistemi mevcuttur. Teknenin güzergahı boğaz içi sınırlarında kalmak şartı ile misafir tarafından belirlenebilir.

Yemekli Boğaz Turları

Teknede düğün yemeği, nişan yemeği, İş yemekleri, toplantı ve çeşitli yemekli boğaz turları organizasyonlarını koksaltur; ‘standart değil, dilediğiniz gibi’ sloganıyla çıktığı yolda en iyi şekilde yapmaktadır.

Yemekli turlarımız belirlenen hareket noktasından belirlenen saat ‘de başlayıp belirlenen hareket noktasında sonlandırılır. Boğaz’ın o muhteşem gece atmosferinin yanı sıra, Boğazın görüntüsü bir başka keyiflidir.

Akşam turları, 1 kişi ile 500 kişi arası gruplar için haftanın her akşamı, saat 20.00 – 24.00 arası düzenlenmektedir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda saat aralığı değişebilir.

Yemekli boğaz turlarına katılmak isteyen fakat yeterli kişi sayısına ulaşamayan gruplar için ise her gece düzenlenen münferit (karışık) katılımlı yemekli boğaz turu türk gecesi konseptinde yapılmaktadır. Rezervasyon yaptırarak ister 1 kişi ister 500 kişi katılım sağlanabilmektedir.

Fiyatlandırma; tekne kirası, servis ücreti ve seçilen mönü bedeli dahil, kişi başı olarak gerçekleştirilir.

Yemekli Boğaz Turu

İstanbul gibi büyüleyici bir şehirde yapılacak en güzel şey yemekli boğaz turuna çıkmaktır. Eğer İstanbul’da yaşıyorsanız ya da İstanbul’u ziyaret ettiyseniz mutlaka yemekli boğaz turuna katılmalısınız. Bu benzersiz yemeğin sonunda hayatınızda hiç silinmeyecek güzel bir hatıra bırakmış olursunuz.

Köksal Tur olarak sizlere boğaz manzarası ve deniz eşliğinde muhteşem bir yemek sunmaktayız. Turumuzda boğaz manzarası ve deniz eşliğinde yediğiniz yemeğin en güzel yemek olacağına emin olabilirsiniz.

Her Şey Özel Olarak Hazırlanıyor Yemekli boğaz turunda restoranlarda yapılan yemekleri direk olarak teknemize taşıyoruz. Dilerseniz istediğinize göre özel menü de hazırlıyoruz. Yemekli boğaz turu rezervasyonu yaptırarak istediğiniz gün ve saatte muhteşem bir yemek yiyebilirsiniz. Firmamızın düzenlediği yemekli boğaz turu sizin istediğiniz saatte, istediğiniz yerde ve istediğiniz şekilde başlayacaktır.

İstanbul’un büyüleyici atmosferinde kaybolmak istiyorsanız mutlaka firmamızın düzenlediği yemekli boğaz turuna katılmalısınız. Böylece şehrin gürültüsünden, günün yorgunluğundan ve streslerinizden birkaç saatte olsa uzaklaşabilirsiniz. Sevdikleriniz ile muhteşem bir yemek yiyebilirsiniz.

Yemek Menüleri

Yemekli boğaz turumuzda düzenlediğimiz menülerde sabah kahvaltısında serpme kahvaltı, peynir, zeytin, reçel, bal, kaymak, haşlanmış yumurta, simit, poğaça, börek, domates, salatalık, biber, mısır gevreği, çikolatalı fındık ezmesi ve menemen bulunmaktadır. Kahvaltıların yanında sınırsız çay mevcuttur.

Akşam ve öğle yemeklerinde ise karışık ızgara, balık, ara sıcak yemek, çorba çeşitleri, salata, çeşitli mezeler, meşrubatlar ve alkollü içecekler yer almaktadır. Ayrıca isteğe göre vejateryan ve diyet menü de hazırlanabilir.

Firmamızdan Rezervasyon Yaptırabilirsiniz

Sizler de boğazın eşliğinde şık bir yemek yemeyi istiyorsanız firmamızdan istediğiniz zaman ve sürelerde rezervasyon yaptırmalısınız. İstediğiniz kişiyle ya da kişilerle muhteşem bir yemek yiyebilirsiniz. Boğaz manzarası eşliğinde huzur dolu bir yemek istiyorsanız bizleri firma numaramızdan arayabilir, mail adresimizden talepte bulunabilir ya da firmamıza gelebilirsiniz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına her şeyi sizin istediğiniz şekilde ayarlıyoruz. İstediğiniz menüyle, istediğiniz saatte teknelerimizde yemek yiyebilirsiniz. Düzenlemiş olduğumuz yemekli boğaz turu hakkında daha detaylı bilgi almak için firmamızı arayarak firmamızda çalışan personellerden gereken bilgiyi alabilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Güler yüzlü ve deneyimli personellerimiz, nefis menülerimiz ve harika müzikler eşliğinde, tüm organizasyonlarınıza içten katkıda bulunabilmek dileğiyle…

Sıradan değil, dilediğiniz gibi.
Köksal Tur ile Uzaktan İzlemeyin, Onlara Dokunun